UYKUNUN ŞIK & KONFORLU HALİ

                               

PAMUK

Doğal lifler arasında yüzyıllardır en temel olarak kullanılan organik pamuk lifi, doğal yapısı gereği ısıyı iyi iletir ve vücut sıcaklığını dengede tutar. Kış mevsiminde sıcak tutarken, yaz mevsiminde serinletici etkisi de bulunmaktadır. Pamuk lifi, yastıklarda boncuk haline getirilerek çökmeyi minimuma indirip uzun süreli kullanılabilmektedir.

YÜN

Diğer hayvansal liflerin kıl kökenlilerine giren ve hiçbirinde olmadığı kadar ince, uzun, elastic ve kıvrım gibi özelliklere sahip olan yün, vücut ilişkilerini en sağlıklı şekilde ayarlayan çok değerli bir liftir. Antimikrobiyal özelliği sayesinde bakteri ve mantar üremesini engelleyerek kötü kokuları dayok eden yün, biyolojik olarak da çözünebilir ve geri dönüştürelebilir olmasından dolayı çevreye duyarlıdır. Bu lifler yastıklarda boncuk haline getirilerek çökmeyi minimuma indirip uzun süreli kullanım da sağlayabilmektedir.

BAMBU

Dış kumaşı %30 bambu %70 pamuk karışımıdır, iç dolgusu %30 bambu ve %70 nano elyaftır. Yapısı nedeniyle doğal bir serinliğe sahip bamboo liflerin yumuşaklığı ipek ve kaşmir hissiyatı vermektedir. Yumuşaklık hissiyatı yıkandıktan sonra bile bu yumuşaklığı korur. Uyku esnasında hava geçirgenliği özelliği ile kaliteli bir uyku sunar. Hidroskopik (su emicilik) özelliği sayesinde, nemi daha hızlı içine hapseder, terletmez.

KAZ TÜYÜ

Tüy çıkmasını engelleyen özel kumaşlı. Kazın sırt bölümünden elde edilen uzun ve geniş tüylerin yoğun olarak kullanılmasıyla ürünün dayanıklılığı, hacimliliği ve esnekliği geliştirilirken: kazın gıdık ve boyun kısmından elde edilen ince tüylerin ilavesiyle ürüne yumuşaklık ve ısı tutma özelliği kazandırılmıştır. Yumuşak, esnek ve hafif yapısıyla hareket kolaylığı sağlar. Doğal higroskopik bir üründür. Uyku boyunca nefes alarak vucüt dengesini korur.

CLIMATE

Dış kumaşın ön yüzünde %100 wellsoft arka yüzde %100 mikrofiber kullanılmıştır. İç dolgusu %100 nano elyaftır.
Climate kumaş, yüzeyindeki yumuşak havları sayesinde soğuk kış günlerinde yoğun bir sıcaklık sağlar. Nano Elyaf, diğer elyaflara göre özel bir işleme tabi tutularak daha fazla inceltilmiş olma özelliğine sahiptir. Bu sayede kaz gıdık tüyüne en yakın olanıdır. İnce bir yapıda olması elyafın uzun süreli homojen özellikte kalmasını sağlar.

ANTISTRESS

Dış kumaşı %2 karbon, %98 mikrofiber karışımıdır. İç dolgusunda %100 nano elyaf kullanılmıştır. Kumaş üzerinde gözle görünür, dokuma işleminde kullanılan karbon ipler sayesinde gün boyu vücutta oluşan statik elektriğin atılması sağlanır ve güne daha pozitif uyanmanızı sağlar.

ALEOVERA

Dış kumaşı aleo vera özü ile aprelenmiş %100 mikrofiber, iç dolgusu %100 nano elyaftır. Aloe vera, cildi yenileme özelliği ile bilinir ve cildi ölü deriden arındırır. Cildin esnekliğini, tazeliğini korur ve konfor hissini arttırır. Dinlendirici uyku sağlar, yumuşak tuşeye sahiptir.

YORGAN GRUBU

YORGAN GRUBU

Detaylara Bak
YASTIK GRUBU

YASTIK GRUBU

Detaylara Bak
ALEZ GRUBU

ALEZ GRUBU

Detaylara Bak
YATAK ÖRTÜSÜ GRUBU

YATAK ÖRTÜSÜ GRUBU

Detaylara Bak
Süreçler

Nasıl Çalışır?

MÜŞTERİ TALEBİ & TEDARİK

MÜŞTERİ TALEBİ & TEDARİK

Müşterilerimizden gelen üretim talepleri doğrultusunda ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yeni koleksiyonlar için hangi desenler, renkler, ürün tipleri, kumaş kaliteleri, hammaddeler,ambalajlar vb. isteniyorsa buna göre talepleri topluyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm ürünler müşterilerimizin arz ve talepleri doğrultusunda tedarik edilip üretim tesisimize getiriliyor.Üretim tesisimize getirilen ürünler işleme alınıyor.

ÜRETİM & PLANLAMA

ÜRETİM & PLANLAMA

Kumaş ve hammadde ihtiyaçlarını belirleyerek ön hazırlıkları yapıyoruz.İstenilen miktar ve istenilen ürün çeşidi özenle planlanarak ürünler üretime alınıyor.Siparişlerimizin ürünlere dönüşmesindeki en kritik nokta olan dikim işlemlerine çok önem veriyoruz. Ara kontrollerimiz ile işçilik ve dikim konusundaki başarımızı denetleyip pekiştiriyoruz.Konfeksiyonu tamamlanan tüm ürünleri kalite kontrol departmanımızda incelemeye alıyoruz.

PAKETLEME & SEVKİYAT

PAKETLEME & SEVKİYAT

Paketleme işlemini deneyimli personelimizle gerçekleştiriyoruz. Plastik poşet, jelatin poşet, PVC çanta gibi çok farklı malzemeleri istenen şekilde değerlendirerek paketleme işlemlerinde kullanabiliyoruz.Üretimi biten ve kalite kontrolü sağlanan tüm ürünleri titizlikle kolileyerek müşterilerimizin adreslerine sevk ediyoruz. Kolileme işlemlerini dikkatlice yapan ekiplerimiz, sevkiyat işlemlerini de aynı özenle gerçekleştiriyor.